Video
Video
Lifestyle

V obloucích šampionů

12.1.2017 Jiří

Taky si umíte živě představit, jak zachumlaní do deky pijete horký grog a křoupete tyčinky, zatímco za oknem poletují sněhové vločky a vy u televize tajíte dech při pohledu na neuvěřitelnou rychlost, kterou se z kopce řítí lyžaři a lyžařky při Světovém poháru v alpském lyžování?

Lifestyle

Snídaně je nejdůležitější jídlo celého dne? Jak kde...

22.12.2016 Travel Digest

Jiný kraj, jiná snídaně. Zatímco někde představuje první jídlo dne svou pestrostí a energetickou hodnotou v podstatě i největší jídlo dne, jinde je to jen taková malá svačinka. Kde vám co nabídnou a jaká jsou pro a proti? (V závorce uvádíme procenta denního příjmu energie) Napsal Radek Kovanda, Travel Digest

Objevy

Makedonie: nevídaná krása vyprávěná nesčetnými příběhy

30.11.2016 Advertorial

Makedonie je zemí hor, úchvatných scenérií a překrásných výhledů. Malebné vesničky mezi vinohrady nebo půvabná letoviska na břehu Ohridského jezera lákají k objevitelské návštěvě, stejně jako místní pohostinní obyvatelé a příznivý kurz zdejší měny, denáru.

Zákulisí

Čedok zvolen nejdůvěryhodnější cestovkou

10.11.2016 Hynek

Nejdůvěryhodnější značky českých spotřebitelů byly oceněny na slavnostním galavečeru pořádaném skupinou Atoz Marketing, který i tentokrát proběhl v nádherných prostorách Pražské křižovatky – kostele sv. Anny. Hosty jím opět provedla moderátorka Jolana Voldánová. Program, který je spojen s dosud nejrozsáhlejší nezávislou anketou zaměřenou na spotřebitelskou důvěru, si v rámci českého prostředí už stačil vybudovat silnou pozici.

Počesku

Počesku: příběhy pradávných předků

3.11.2016 Čedok

Princezna pobíhá po paláci. Pozoruje plot podél příkopu. Proč? Protože přijíždí princ. Potkal pod pevností potulného pěvce a právě si pobroukává pověsti o pokladech, pekelnících i poutnících. Pojďte si je poslechnout!

Objevy

Letem tchajwanským světem

27.10.2016 Hynek

Jste zvídaví a nehodláte se na dovolené jen tak válet na pláži? Chcete vidět kus světa, jenom jste ještě pořád nepřišli na to, odkud vyrazit? Začněte okružní cestou po Tchaj-wanu! Odmění se vám úžasnou podívanou.